Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
başaran makina geri dönüşüm sistemleri

Başaran Makina Geri Dönüşüm Sistemleri
#1
Site Adresi:http://www.basaranmak.com
Açılış Tarihi: 9 Yıl 6 Ay
Kullanılan Yazılım: Özel Tasarım
Tanıtım Yazısı:
Başaran Makina Geri Dönüşüm Sistemleri

Başaran Makina olarak 1981 yılından buyana geri dönüşüm sistemleri üzerine makine imalatı yapmaktayız.

Bunlar Plastik Geri Dönüşüm Makineleri, Granül , Agromel Makineleri, Kırma, Ağır Yük, Torba ve Poşet vb. makinalardan oluşmaktadır.
Plastik geri dönüşüm hattı polietiten ve polipropilen cinsinden yumuşak film formundaki ya da sert formdaki hurda tiplerinin geri dönüşüm işlemlerinde kullanılmaktadır. Aynı hat üzerinde hem sert hem de film formatındaki malzemeler işlenebilir. Bu işlem sırasında hat başlangıcında bulunan Shredder - kırma makinesi sayesinde plastiklerin boyutları küçültülür.

Sonrasında kırılmış olan plastikler taşıma ünitesi aracılığıyla yıkama hattına alınır. Yıkama hattında turbo yıkama santrifüjunde tüm plastikler yüksek devirli friksiyon sistemlerinde yıkanarak hijyenleri sağlanır.
Başaran Makina
Burada ağır plastik artıklarından kurtulan malzemeler kurutma sistemine aktarılır. Materyalin formuna göre film sıkma ya da dinamik kurutma standında yüksek devirli santrifüjler sayesinde nemden arınarak kurutulan plastikler ara depolama silosuna transfer edilir.
Ardından bu plastikler granül formuna dönüştürülmek üzere tam otomatik argomel - extruder kombinasyonları sayesinde granül tasarıma dönüştürülmektedir.

Geri dönüşüm hatları sayesinde kırma makinesinden alınan plastik artıklar yüzdürme ve batırma tanklarında yoğun yıkama ünitelerinde işleme maruz kalarak tüm kirleticilerinden ayrıştırılmaktadır. Ardından film sıkma makineleri ve dinamik santrifüj aracılığıyla susuzlaştırılan plastikler, duruma göre Agromel makinelerinde de ekstra kurutma işlemine tabii tutulmaktadır.
Akrilonitril Bütadien Stiren, Polistiren, Polipropilen, Polietilen cinsindeki köpük, film ya da köpük formatındaki hijyen atıkların ya da yıkama hattından ulaşılmış olan tüm hijyen artıklarının granül hale getirilmesinde plastik granül hatları kullanılmaktadır.

Polietilen Teretalat türevinde malzemelerin yıkanmasında ise pet yıkama hatları kullanılmaktadır. Pet yıkama hatları sayesinde meşrubat şişeleri, plastik saklama kapları, endüstriyel atıklar yeniden işlenecek hale getirilebilmektedir. Plastik geri dönüşüm hattının temel amacı budur.
Plastik Geri Dönüşüm
Üretim yaptığımız makinalar hakkında detaylı bilgiyi web sitemiz üzerinden incelemenizi tavsiye ederim : http://www.basaranmak.com
Ara
Cevapla
Teşekkür eden:


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Güvenlik Kamera Sistemleri Laplace 0 32 14-06-2017, Saat: 14:18
Son Yorum: Laplace
  Pratik sundurma ve Cam saçak sistemleri - Camsundurma.net nullsix 0 83 09-05-2017, Saat: 21:22
Son Yorum: nullsix
  Klima Santrali ve Havalandırma Sistemleri - Acsklima.com nullsix 0 95 05-05-2017, Saat: 18:18
Son Yorum: nullsix
  Ogs Sistemleri osman75 0 215 02-03-2017, Saat: 19:33
Son Yorum: osman75
  Bakıcı Kamera Sistemleri resthit 0 280 13-02-2017, Saat: 17:50
Son Yorum: resthit

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi