Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
domain yenileme

Domain Yenileme
30.12.2015 tarihinde sizin siteden domain aldım bu sene domaini yenilemedim ama domain yenilenmiş gözüküyor domain boşa düşmeden nasıl bir başkasına verilir ve benim bilgilerim halen duruyor
Ara
Teşekkür eden:
Merhaba,

ilginiz için teşekkür ederiz, durumunuzu incelediğimizde alan adınızın halen düşmediği ve şuan sizin üzerinize kayıtlı olduğu görülmektedir, alan adınız için süresinin bittiği günden itibaren 15 gün içinde yenileme yapabilirsiniz. 15 günden sonra alan adınız silinme peryoduna girecektir ve bu süreçte alan adınız üzerinden alan adı kayıt firması tarafından silinme peryodu boyunca reklam yayınlanabilecektir, yani süresinin son gününden itibaren 15 gün süre ile alan adı size aittir ancak silinme peryoduna girmeden önce alan adınıza erişim sağlayamazsınız veya yayın yapamazsınız. 15 gün sonrasında silinme peryodunda alan adınız için yenileme yapamazsınız.

Alan adınızın günü sona ermeden 60 gün 30 gün ve 15 gün önce size mail ve mesaj ile hatırlatmalar gönderilmektedir, yenileme istemediğinizde hiç bir uyarıyı dikkate almayınız.
Ara
Teşekkür eden: onurcan

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Anlatım Domain silinme peryot ve süreçleri human 0 629 16-03-2017, Saat: 17:18
Son Yorum: human
  domain onay maili sorunu bkaraman 1 267 14-03-2017, Saat: 19:21
Son Yorum: bilisimist
  Domain Transferi , Domain transferini nasıl yaparım ? hosting 1 392 28-12-2016, Saat: 10:28
Son Yorum: bilisimist

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi