Forum üzerinde özgün konu anlatımı yapan tüm forum severler bilisimist.net üzerinden EKO-1 paketi kazanıyor - Sınır Yok Limit Yok (December 27, 2016)

Moderatör Aranıyor Moderatörlük için bizim ile destek bildirimleri üzerinden iletişime geçin . (December 28, 2016)


Tags
Author: b33g33 - Replies: 0 - Views: 2318
Angular JS Nedir ? , Angular neden kullanılır ?
AngularJS (kısaca Angular) Google tarafından desteklenen, dünya genelinde yazılımcılar tarafından katkı sağlanan açık kaynak kodlu web uygulama geliştirme yazılım dilidir denilebilir. Javascript ile yazılan Angular, MVC prensiplerine sadık kalınarak tek sayfalık uygulamalar yazmayı mümkün kılmaktadır.

Angular, 2. sürüm itibarı ile TypeScript diliyle geliştirilmektedir. TypeScript'in yanı sıra JavaScript ve Dart dilleri ile Angular tabanlı uygulamalar yazılabilir.


AngularJS ile Hybrid uyg
Author: harunergenc.com@gmail.com - Replies: 0 - Views: 1130
Google'a göre en yaygın 5 HTTP hatası
Bazen web sayfasını ziyaret etmeye çalıştığınızda, bir HTTP hata mesajıyla karşılaşmış olursunuz. Web sunucusundan bir şeylerin ters gittiğini bildiren bir mesaj var. Bazı durumlarda yaptığınız bir hata olabilir, ancak çoğu zaman sitenin hatasıdır.

Her hata türü, HTTP hata koduna ayrılmıştır. Örneğin, bir web sitesinde mevcut olmayan bir sayfaya erişmeye çalışırsanız, alışık olduğunuz 404 hatasıyla karşılaşırsınız.

Şimdi, insanların sörf yaptıklarında karşılaştıkları en yaygın HTTP hatalar