Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
sanal santral hizmeti

Sanal Santral Hizmeti
#1
logo.png

Yeni Nesil Telefon Hizmeti İle Tanışın

Telefon; gerek bireysel ve gerekse kurumsal iletişimin vazgeçilmez bir parçası haline gelmiş durumda. Günümüzde yoğun olarak kullanılan telefon iletişi özellikle şirket ve kurumların iş ve pazarlama süreçlerinde önemli bir noktada yer alıyor. Ancak klasik telefon hizmeti olarak adlandırılan mevcut telefon sistemleri hem ekonomik açıdan pahalı seviyelerde yer alıyor hem de verimlilik açısından çağın gereksinimlerini karşılayamıyor.

Yeni Nesil Telefon Hizmeti: Sanal Telefon Sistemleri

Teknolojinin imkânlarından faydalanılarak geliştirilen yeni nesil telefon sistemlerinde en çok dikkat çeken özellik sanal santral özelliği. Fiziksel olarak santral kurulumuna ihtiyaç duymadan santral işlemlerinizi yürütebileceğiniz sanal santral hizmetlerimiz hem ekonomik maliyeti ile hem de etkin iletişim açısından verimli seçeneklere sahip. Telefon trafiğinize göre sunduğumuz sanal santral sistemlerine ilişkin çözümlerimizden muhasebe ve hukuk ofislerinden çağrı merkezlerine kadar pek çok şirket ve kurum faydalanıyor.

Kurumsal iletişim ve kurumsal telefon sistemleri denildiği zaman akla ilk olarak 850li numara sistemleri geliyor. Günümüzde bankalardan alışveriş sitelerine, pazarlama şirketlerinden sigorta şirketlerine kadar tüm kurum ve şirketler 850 ile başlayan kurumsal numaraları tercih ediyor. Kurduğumuz sanal iletişim hatları sayesinde sunduğunuz hizmetin türü ve hitap ettiğiniz hedef kitlenin yapısı ne olursa olsun kurumsal bir iletişim kimliğine sahip oluyorsunuz.

Kısa Mesajlı Tanıtım Sistemleri

Firmamızın sunduğu diğer bir hizmet türü ise toplu sms gönderim hizmeti. Gsm operatörleri, bankalar, alışveriş siteleri, devlet kurumları, polis, jandarma gibi geniş kitleler ile muhatap olan kurum ve şirketler; tanıtım, bilgilendirme ve duyurularını toplu sms sistemleri aracılığı ile gerçekleştiriyorlar. Kullanımı kolay bir yazılım ile aynı anda dilediğiniz kadar kişiye sms göndermenize imkân tanıyan toplu kısa mesaj sistemleri; normal sms maliyeti ile kıyaslandığında üçte iki oranında tasarruf sağlıyor.

Cosmoscell olarak sadece yukarıda sayılan hizmetlerimiz ile değil aynı zamanda uluslararası görüşme tarifelerimizle de sizlere ekonomik çözümler sunuyoruz. Dünyanın pek çok ülkesi ile ekonomik fiyat tarifesi üzerinden görüşme imkânı sunduğumuz uluslararası tarifelerimiz uluslararası faaliyet gösteren şirket ve kurumların ilk tercihi konumunda yer alıyor.

Siz de ekonomik ve kaliteli iletişim ile tanışmak istiyorsanız Cosmoscell dünyasına adım atmalısınız.

cosmoscell.com.tr
Ara
Cevapla
Teşekkür eden:


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Web Tasarım Hizmeti Fiyatları creeper123 0 5 15-04-2019, Saat: 18:52
Son Yorum: creeper123
  Takipçi ve Beğeni Hizmeti Tatlicadi 0 4 15-04-2019, Saat: 09:51
Son Yorum: Tatlicadi
  İşyeri Yasal Adres Göstereceğiniz Sanal Ofis creeper123 0 11 05-04-2019, Saat: 15:47
Son Yorum: creeper123
  Oto Eksper Hizmeti creeper123 0 12 04-04-2019, Saat: 16:16
Son Yorum: creeper123
  İstanbul Kamyonet Nakliyat Hizmeti Laplace 0 46 29-03-2019, Saat: 21:51
Son Yorum: Laplace

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi