Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
amerika dan alışverişin en kolay yolu

Amerika'dan Alışverişin En Kolay Yolu
dGzbVL.jpg

Amerika'dan Alışverişin En Kolay Yolu: Amerikapaketim.com

Amerikapaketim.com, 2008 yılından beri taşımacılık ve gümrükleme sektöründe olan, sektör liderlerinden MAGK Group bünyesinde 2015 yılında hizmete başlamıştır. MAGK Group Los Angeles, California binasından yer alan Amerikapaketim.com, müşterilerinin sadakati ve memnuniyeti sayesinde hızla büyümeye devam etmektedir."

Amerikapaketim.com, Amerika'ya kargo yapabilen dünyanın herhangi bir yerindeki herhangi bir web sitesinden Türk kullanıcılara alışveriş yapabilme kolaylığını sağlamak için kurulmuştur. Amerikapaketim.com ile dünyanın herhangi bir yerinde ihtiyacınız olan bir ürünü kolayca sipariş verebilecek, dilerseniz kredi kartınıza vade farksız 3 taksitle satın alabilecek ve en önemlisi hiçbir gümrük sorunu ile zaman kaybetmeyeceksiniz.

Amerika’dan alışverişi hızlı ve kolay bir hâle getiren Amerikapaketim.com ile, Amerikan alışveriş siteleri ayağınıza kadar geliyor. eBay, Amazon, Bestbuy, Walmart, Apple ve daha fazlasına sitemiz aracılığıyla kolayca ulaşabileceksiniz. Amerikapaketim.com ile en iyi alışveriş sitelerindeki oto parçasından elektroniğe, tek kullanımlık ürünlerden ev eşyalarına, giyimden kozmetiğe kadar her kategoriden ürün siparişi verebilirsiniz.

Adım adım Amerikapaketim.com’dan Sipariş Vermek

Örneğin eBay.com sitesinde beğendiğiniz bir ürün var diyelim.

1) eBay’den satın almak istediğiniz ürünün linkini kopyalayarak Amerikapaketim.com‘daki link alanına
yapıştırın ve Hemen Al butonuna tıklayın.

2) Açılan ürün ekranında satın almak istediğiniz ürünün adetini ve varsa özelliklerini seçtikten sonra sepete ekleyin.

3) Sepetinize giderek “Alışverişi Tamamla” butonuna tıklayın ve adımları takip ederek ödemenizi tamamlayın.

İşte bu kadar basit! Amerika’dan almak daha önce hiçbir zaman bu kadar kolay olmamıştı!

https://www.amerikapaketim.com/
Ara
Teşekkür eden:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Artık Zayıflamak Çok Kolay BazKriz 0 5 12-12-2017, Saat: 12:37
Son Yorum: BazKriz
  Tanıtımın En Kolay Yolu BazKriz 0 21 17-11-2017, Saat: 16:39
  Online Alışverişin Yeni Adı BazKriz 0 25 06-11-2017, Saat: 14:21
  Kolay Profiterol Tarifi Pınar Şimşek 0 34 06-11-2017, Saat: 10:33