Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
yararlı microsoft windows 8 1 3 adet ip uçları

Anlatım Yararlı Microsoft Windows 8.1 3 Adet İp Uçları
#1
Wink 
Yararlı Microsoft Windows 8.1 3 Adet İp Uçları
Yükseltme ile Windows 8 8.1, Microsoft'un temel değişik değişiklikler yaptı, Windows 8 için belirli yönleri üzerinde üzerinde. Yeni başlayanlar için, iyi eski dönüşü var güle güle koy, bir kilit ekranı slayt gösterisi oluştur ve derinleştirin 3D baskı!

Windows 8.1 için kullanışlı 20 yararlı ipucu ve püf noktası listesi burada sizin için var. İster Windows 8.1'e aşina olduğunuz ya da başlayacağınızdan bağımsız olarak, aşağıda liste Microsoft'un en son sunumundan en iyi şekilde yararlanacağız.

Önerilen Kaynaklar: Bilmeniz Gereken 50 Windows 8 Klavye Kısayolları
1. Görünüm Seçenekleri Düğmesinden Başlat
Başlangıç düğmesi geri döndü. Windows 7'de bulunan Start (Başlat) butonuna benzer. (Ekranın sol alt köşesindeki) Soldaki Başlarken ve Sizlerden Ekrana Girin. Üzerinde sağ tıklarsanız, Çalıştır, Arama, Masaüstü, Kapat ve daha pek çok seçenek gösterecektir.
start-button.jpg
2. Doğrudan Masaüstüne Giriş Yapın
Bilgisayarınızı başlattığınızda, Varsayılan olarak Ekran Ekranında götüre. Bilgisayarınızı başlatma ve gidip Masaüstüne gitmenin bir yolu var. Sağ tıklayın masaüstüneAraç barsuğundan Görevler Seç ve Gezinme sekadel gidin. Ekranı Koşulları altında, "Oturum açtığımda veya ekranandaki tüm uygulamaları kapattığımda" kutusu etkinleştirin, Başlat yerine masaüstüne gidin.
log-in-desktop.jpg
3. Ana Ekran Karolarını ÖzelleştirmeSimgeleri yeniden boyutlandırmanın yanı sıra, Windows 8.1'de ana ekran karolarınızı da özelleştirebilirsiniz. Kiremitleri taşımak ve gruplandırmak için Başlangıç Ekranına gidin ve herhangi bir kiremit üzerinde sağ tıklayın. Fayanslarınızı grupladıktan sonra , İsim Grubu alanını doldurarak adlarını da değiştirebilirsiniz.Ana ekran karolarını özelleştirme
home-screen-tiles.jpg
Ara
Cevapla
Teşekkür eden:


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi