Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
türkiye den bilgi almak için haberleryeni

Türkiye den bilgi almak için Haberleryeni
#1
Mvl1Vk.jpg

Yüzyıllar öncesinde büyük bir buluş olan ancak günümüzde alay konusu olan dumanla haberleşme haber kavramının ortaya çıktığı ilk yıllarda devrim gibi bir buluştu. Günümüzde ise güncel haber siteleri bu ihtiyacı çok daha hızlı ve pratik olarak karşılayabiliyor. Haberleryeni.com bu anlayış ile size tarafsız bir haber kaynağı sunmaya çalışmaktadır.

OSMANLI'DA TELLAL TÜRKİYE'DE HABER SİTELERİ
İnsanlığın var oluşundan bu yana önemini koruyan haberler kavramı ilk insanlar olan Adem ile Havva'nın yeryüzünde birbirini aradığı zamanlara kadar uzanır. İnsanların birbirleri ile iletişiminde ve daha sonraki yaşamlarda toplumsal olaylara yönelik farkındalık oluşumunda etkili olan haberleşme araçları zamana ve teknolojinin imkanlarına bağlı olarak gelişimini sürdürmüştür. Telgraf tellerinin titreşimi ile aktarılan mesajlardan satır satır yazılan mektuplara kadar birçok örneği olan haberleşme araçları günümüzde her saniye iletişimde kalmayı sağlayan araçlara yerini bıraktı. Anlık mesajlaşma araçları artık bu ihtiyacı çok daha kısa sürede karşılıyor.

TARAFSIZ HABER KAYNAKLARI GÜVEN VERİYOR
Yine toplumsal haberleşme için gerekli olan yayıcı araç ise haber siteleri ve televizyonlar ile iyice gelişti. Osmanlı'da tellal dolaşırken günümüz Türkiye'sinde internette güncel haberleşme araçları bu işi layıkıyla yapıyor. Gündeme dair gelişmeleri anlık paylaşan ve kamuoyunun haber ihtiyacını karşılayan haber sitelerinde gelişmiş ara yüzlerin hızlı akışı size olaylara görgü tanığı kadar yakın gözlemleme olanağı sunuyor. Haberleşme araçları için doğan sorumluluklar ise bu noktada önemini bir kez daha gösteriyor. Mantıklı ve tarafsız haberleşme araçları popülaritesini her geçen gün artırıyor. Özellikle ekonomi haberleri sizlerinde ufkunuzu geliştirecek ve size haberler konusunda ekonominizi nasıl ayarlamanızı söyleyecektir diye umuyorum.

Dünyanın siyaset ve ekonomi nabzını evinizde bilgisayar başında otururken tutabileceğiniz bu haber siteleri alanında uzman editörlerin kaleme aldığı haber yorumları ve değerlendirmeler ile süslendiğinde yeri doldurulamaz bir hizmet gerçekleşmiş oluyor. Kitle iletişiminin önünü açan internet haberleşme sürecinde en önemli iki kavram olan doğruluk ve hız yerine getiriliyor.
Ara
Cevapla
Teşekkür eden:


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dünya Haritası Duvar Kağıdı Almak İsteyenlere | Duvargiydir.com bunge 0 1 Dün, Saat: 01:35
Son Yorum: bunge
  24 TV artık Türkiye ve Avrupa'nın en büyük stüdyosuna sahip! nullsix 0 6 17-07-2018, Saat: 22:41
Son Yorum: nullsix
  Türkiye’nin Tüp Bebek Öncüsü Başkent Ankara’da iremayaydin 0 33 19-06-2018, Saat: 10:39
Son Yorum: iremayaydin
  Dudak Dolgusu Sadece Daha Dolgun Dudaklara Sahip Olmak İçin Mi Yapılır? iremayaydin 0 35 19-06-2018, Saat: 10:16
Son Yorum: iremayaydin
  Güvenilir Şekilde Instagram Takipçi Satın Almak Tatlicadi 0 34 14-06-2018, Saat: 17:45
Son Yorum: Tatlicadi

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi