Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
backup system com deskgate

deskgate.com - Backup System
#1
Düzenli ve sürekli yedekleme ile siber saldırı, deprem, sel, yangın, hırsızlık ve personel hatalarına karşı verilerinizin güvenliğini sağlayın.

File backup system, Backup System ile belirlediğiniz zaman aralıklarında otomatik olarak personel bilgisayarlarındaki dosyaların yedeği alınır ve veriler kriptolu olarak saklanır.
Belirlediğiniz hedef klasör içerisindeki tüm dosyalarınız oluşturacağınız kurallar ile dilediğiniz zaman aralıklarında otomatik olarak yedeklenir.
Yedekleme dinamik bir süreçtir ve sürekli olarak yedek alınır.
 Yedekleme sıklığı, hedef dosyalar, ve yedekleme lokasyonu firma yetkilileri tarafından kolay kullanımlı arayüz üzerinden ayarlanabilir.
 Kendi tercihlerinize göre yedekleme işlevi üzerinde çeşitli konfigürasyonlar yapmanızı sağlayarak, gereksiz dosyaların yedeklenmesinin önüne geçersiniz.
Yedekleme sistemi dosyalarınızı sizin belirleyeceğiniz birden çok lokasyona gönderebilir. Bu lokasyonlar sizin himayeniz altında tutulan lokasyonlar olacağı için dosyalarınıza 3. kişiler tarafından ulaşamaz.

Veri güvenliği; İhlalleri ve kaybı firmaların sıklıkla karşı karşıya geldikleri bir konudur.
Bu tip veri kaybı durumlarının önlenebilmesi olasıdır.
Bunun için firmaların hem verilerinin koruma altına alınması hemde bu veriler korunurken dışarıya çıkmaması önem arz etmektedir.

DeskGate Backup System; Size bu durumlarda tam bir koruma sağlıyor.
Firma içi ya da dışında çalışan personellerinizin bilgisayarlarında belirtilen dizindeki dosyaların gün içerisinde otomatik olarak yedeklenmesi sayesinde. Bilgisayarların çalınması zarar görmesi gibi ön görülemeyen hatalara karşı koruma altına alırsınız.

Yedekleme; Yedeklenecek dosyaların seçiminde önceden tanımlı kurallar uygulanabilir. Bu kurallar ile yedeklenmesi gerekmeyen dosyalar elenir, yedekleme sürücüsünde gereksiz yer kaybının önüne geçilir. Backup System, verileri aynı anda birden fazla konuma yedekleyebilir.
Birden fazla konuma yedeklenen veriler hem bilgisayar korsanlarından, hem de yangın, sel gibi fiziksel tehditlerden korunmuş olur.

Herhangi bir felaket durumunda, bütün verilerinizi bu konumlardan geri yükleyerek sisteminizi en kısa zamanda tekrar çalışır hale getirebilirsiniz.

http://www.deskgate.com/product_file_backup_system.aspx
Ara
Cevapla
Teşekkür eden:


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  DeskGate sayesinde firmanızdaki bilgisayarları kolayca yönetin nullsix 0 117 26-01-2018, Saat: 00:28
Son Yorum: nullsix
  DeskGate osman75 0 105 23-01-2018, Saat: 03:13
Son Yorum: osman75
  Çalışanlarınızın bilgisayarını DeskGate ile yakından izleme şansı elde edin nullsix 0 230 03-08-2017, Saat: 16:27
Son Yorum: nullsix
  DeskGate Uzak Bağlantı ve IT Çözümleri uyan 0 248 28-07-2017, Saat: 20:41
Son Yorum: uyan
  DeskGate osman75 0 190 24-07-2017, Saat: 21:51
Son Yorum: osman75

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi