Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
sms takip ve arama kaydı

SMS Takip Ve Arama Kaydı
#1
SMS takip programı başka bir telefona gelen SMS ve çağrıları takip etmek için kullandığımız takip programıdır. Nasıl çağrı, SMS takibi yapılıyor inceleyelim.

SMS Takip Ve Arama Kaydı

SMS takip programı başka bir telefona gelen SMS ve çağrıları takip etmek amacıyla kullanıldığını daha önce belirtmiştik. Bu tür programlar, telefondaki tüm aralamaların ve mesajların takibini yapar ve kayıt altına alır. Bu sayede, büyük gizlilikle üzerinde çalıştığınız son projeniz hakkında, mesaj yoluyla bilgi sızdırılmasının önüne geçebilirsiniz. Çocuklarınızın sanal zorbalığa maruz kalıp kalmadıklarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca bu tür programlar Facebook başkasının mesajlarını okuma programı ya da WhatsApp casus programı gibi de çalıştıklarından popüler sosyal ağ ve iletişim uygulamalarını da bu sayede takip altına alıp kontrol edebilirsiniz.

Başka Bir Telefona Gelen SMS ve Çağrıları Takip Etmek

SMS takip programı başka bir telefonun mesajlarını okumak istediğimiz zaman bize ideal çözümler sunar. Ayrıca gelen aramaları kaydetme programı ile çağrıları takip etmek sorun olmak çıkar. Gönderilen SMS ve çağrıları da takip edebilirsiniz. Takip etmek istediğiniz hedef telefona uygun programı seçip kurmanız yeterlidir. Bu sayede hedef telefondaki tüm SMS ve çağrı trafiğini görüntüleyebilir, mesaj içeriklerini okuyabilirsiniz. Bazen bir telefondaki mesajdan haberinizin olması kritik öneme sahip olabilir, olabilecek şeyleri öngörebilirsiniz.

SMS Takip Programı Hangi Mesajları Takip Eder?

SMS takip programı başkasının mesajlarını okuma programı da diyebileceğimiz yazılımlardır. Bu program ile hedef telefona gün içerisinde gönderilen ya da gelen mesajlar kayıt altına alınır. Bu mesajlar silinmiş olsa dahi sunucuya aktarıldığı için rahatlıkla okuyabilirsiniz. Mesaj geçmişi ile ilgi bilmeniz gereken bazı noktalar vardır. Telefona program yüklenmeden önce silinmiş mesaj ve arama geçmişi gözükmez. Bu mesajlara erişemezsiniz. Ancak program kurulduktan sonra silinmiş mesaj ve aramalar, arama geçmişi takip edilir ve kullanıcı panelinde gözükür. Tüm SMS’lerin ne zaman gönderildiklerini ya da alındıklarını, kime gönderildiklerini ya da kimden alındıklarını detaylı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Bu takibin nasıl yapıldığının anlaşılması için kullanıcı dostu mSpy’ın hazırladığı demoda, kullanıcı paneli ile SMS takibi nasıl yapılıyor ya da mesaj içeriklerine nasıl ulaşılıyor görüntüleyebilirsiniz. Üreticinin web sitesi üzerinden bu demoyu görüntüleyebilirsiniz.

Arama Kaydı Nedir, Nasıl Yapılır?

Arama kaydı cep telefonuna gelen ya da gönderilen çağrıların kayıt altına alınmasıdır. Arama kaydedici program ise telefon arama kaydetme özelliğiyle tüm arama trafiğini kayıt altına alır. Bu sayede servis sağlayıcıya telefon kayıtları için başvurmanıza gerek kalmaz. Cep telefonu arama kayıtları saklı tutulur ve internet aracılığıyla sunucuya aktarılır. İstediğiniz zaman bu kayıtları görüntüleyebilirsiniz. Kim aramış ya da kim aranmış öğrenebilirsiniz. Bu aramaların ne zaman yapıldığını, süresini görüntüleyebilirsiniz. Bu kişiler rehbere kayıtlı ise rehberdeki kayıt bilgilerine ulaşabilirsiniz.

aile-koruma.com/sms-takip-ve-arama-kaydi
Ara
Cevapla
Teşekkür eden:


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Haber Siteleri İle Gündemi Takip Et creeper123 0 36 29-05-2018, Saat: 18:29
Son Yorum: creeper123
  Personel Takip Sistemleri bunge 0 41 14-05-2018, Saat: 21:48
Son Yorum: bunge
  Firma Arama Otomasyonu - AdresBilgisi.com seopti 0 123 25-01-2018, Saat: 02:16
Son Yorum: seopti
  Instagram toplu takip bırakma, toplu fotoğraf silme ve fazlası nullsix 0 182 21-11-2017, Saat: 18:50
Son Yorum: nullsix
  Samsung Takip Programı Gözünüz Arkada Kalmasın yorumcu 0 216 20-11-2017, Saat: 17:00
Son Yorum: yorumcu

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi