Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
instagramda çok zaman geçirenler

İnstagramda Çok Zaman Geçirenler
Merhaba Arkadaşlar,
Sosyal medyanın gelişmesi ile artık her anımızı paylaşır hale geldik.Ben dahil birçok arkadaşım gittiğimiz yerleri, yediklerimizi, sevdiğimiz şeyleri paylaşmadan edemiyoruz.Bazen bu durum sıkıcı olabiliyor, yaşadığınız anı kaçırıyormuşsunuz hissi oluşuyor.Ben özellikle instagram olmak üzere harcadığım zamanı düşürmek istiyorum. Bunu diyet gibi düşünebilirsiniz Smile Özellikle gezi yazıları, fotoğrafları tarzında şeylere bakmadan duramıyorum diyebilirim.Bazen saatler geçiyor ve sonradan giden zamana çok üzülüyorum.Sizler bu konuda sıkıntı yaşıyor musunuz, neler tavsiye edersiniz?
İnternet bağımlılığı zaten çocuklarda da vahim durumda etrafımda gördüğüm arkadaşlarımın çocuklarının çoğu oyun yada oyun haberleri tarzı sitelerde çok zaman harcıyorlar.İnternetin yararları saymakla bitmiyor ama bu tarz sıkıntıları maalesef çok fazla.Gittiğimiz yerlerin, yediğimiz yemeklerin ve anın tadını çıkarmak için instagramdan uzak durabilecek miyim merak ediyorum Smile
Ara
Teşekkür eden:
Kapatmayı düşünüyorum ben harbiden çok gereksiz zaman harcatıyor -_-
Ara
Teşekkür eden:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Teknoloji ne zaman para kazanıyor ve sana ne kadara mal oluyor? harunergenc.com@gmail.com 0 547 04-06-2017, Saat: 13:20
Son Yorum: harunergenc.com@gmail.com

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi