Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
free ssl ücretsiz ssl ücretsiz ssl sertifikası

Öneri Ücretsiz SSL Sertifikası
#1
Tüm hosting paketlerimiz ile birlikte özel ip gerektirmeden kurulum ücreti yada yıllık yenileme ücreti olmadan tamamen %100 ücretsiz SSL sertifikası sağlamaktayız, Sizde hemen yeni bir hosting paketi alarak bu hizmetten yararlanabilir veya mevcut hizmetinize kurulum talebinde bulunursunuz üstelik bildiriminiz bize ulaştıktan sadece 10 DK sonra işlem tamamlanmış olacaktır. 

SSL Sertifikası Nedir ?
SSL network üzerindeki bilgi transferi sırasında güvenlik ve gizliliğin sağlanması amacıyla Netscape tarafından geliştirilmiş bir güvenlik protokolüdür. SSL sertifikası tarayıcınız ile sunucu arasındaki veri alışverişinizin güvenli şekilde gerçekleşmesini 3. şahısların ağı dinlemesine karşılık bilgisayarınızdan çıkan verinin şifreli şekilde sunucuya ulaşmasını sağlar.

SSL gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur.

SSL Sertifikası Neden Gerekli ? 
SSL sertifikası seo optimizasyonu için önemli unsurlar arasında yer almaktadır artık , eğer google sıranızın yükselmesini istiyorsanız SSL Sertifikanız olması gerekecektir. Diğer bir sebep ise siteniz üzerinden ödeme alacaksanız bankalar SSL sertifikasını zorunluluğu koşmaktadır. SSL Sertifikası paketlerimizi SSL Sertifikası linkinden inceleyebilirsiniz yada hosting paketi satın alarak ücretsiz şekilde edinebilirsiniz.
Ara
Cevapla
Teşekkür eden: Abdullah
#2
........"veya mevcut hizmetinize kurulum talebinde bulunursunuz"

Nasıl ve Nereden ?
Bilen veya yapan var mı ?
Ara
Cevapla
Teşekkür eden:
#3
(05-02-2017, Saat: 04:24)aSSL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ........"veya mevcut hizmetinize kurulum talebinde bulunursunuz"

Nasıl ve Nereden ?
Bilen veya yapan var mı ?

bilisimist.net üzerinden destek talebinde bulunmanız yeterlidir,
Ara
Cevapla
Teşekkür eden:
#4
Bu kampanyadan reseller müşterileride yararlanabiliyor mu?
Ara
Cevapla
Teşekkür eden:
#5
Ben de aynı soruyu destek talebi üzerinden sordum yararlanabiliyormuşuz. 1 Adet talepte bulundum şuan için ancak sistemde bir sorun var mış hala tanımlama olmadı arkadaşlar ilgileniyorlarmış sorun giderildiğinde kısmetse ssl i tanımlayacaklar beklemedeyim..
Ara
Cevapla
Teşekkür eden:


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi