Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
hosting çekiliş

Hosting Çekiliş
#1
Information 
ÇEKILISI NASIL YAPIYORUZ ?

Yapmış oldugunuz alısverise ait fatura numarasını yukarıda belirtilen alana  giriniz, söz konusu fatura numaraları 1 ay boyunca veritabanında kayıt edilmektedir, kayıt esnasında her fatura numarası için özel bir sıralı id belirlenmektedir, her ayın 1 inde 00:00 saati ile her ayın sonunda 00:00 saati arasında kayıt edilen idler arasında rastgele 3 adet sayı üretilmektedir sayılara dek gelen fatura numaraları çekilisi kazanan olarak belirlenmektedir, bu kazananlar arasından tekrar rastgele sistem tarafından seçim yapılır bu seçim ile kazanan belirlenir.
 Rastgele üretimler ve son üç arasından tekrar seçim esnasında hiç bir müdahale olmamaktadır çekilis tamamen yazılım tarafından yapılmaktadır. 


LIMIT VAR MI ?


Dilerseniz 3 TL degerinde Eko 1 Hosting almış olun yada dilerseniz 1200 TL degerinde VPS satın almış olun tüm faturalar için kazanma sansı aynıdır, hiç bir ayrım yada fatura degeri incelemesi yoktur. Ne kadar çok alısveris yaparsanız ve ne kadar çok fatura öderseniz daha sonrasında bu faturaları çekilişe eklerseniz kazanma sansınız o kadar artacaktır, kampanyaya katılmanız için hiç bir sınırlama yoktur. 

Sonuclar
Çekilişi kazanan müşterimizin cep telefonuna kampanya kodunu göndermekteyiz, ayrıca Facebook hesabımız üzerinden kazanana ait fatura numarasını yayınlamaktayız, çekilişe katılmadan önce mutlaka hesap bilgilerinizin güncel olduğundan emin olunuz çekilişden hesabınızda belirtiginiz telefon numarası hatalı veya kullanmadığınız bir telefon numarası ise kampanyayı kaybetmiş sayılırsınız, bu yüzden bilgilerinizin güncel olduğundan mutlaka emin olunuz !

Hediye Nedir?

50 TL degerinde SÜPER HOSTİNG hediye ediyoruz, ayrıca çekilişler ile 3 defa hediye kazanan müşterimize 1 adet .com alan adı hediye ediyoruz, 


Nedir SÜPER HOSTİNG ?
3 GB Web Alanı
300 GB Trafik
50 Adet Alan Adı Ekleyebilme
Sınırsız MYSQL
Türkiye Lokasyon
Ara
Cevapla
Teşekkür eden:


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi