Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
türkiye nin yenilikçi genel paylaşım platformu frm land

Frm Land // Türkiye'nin Yenilikçi Genel Paylaşım Platformu
Direk konuya geçiyorum. Biz ortağım ile birlikte bir ****k. Amacımız forumumuzu büyütüp bu alanda ilerlemektir. Biliyoruz ki bunlarda ancak bize destek verecek üyelerimiz sayesinde olacaktır. Kısacası diyeceğim o ki sizi de aramızda görmekten çok mutluluk duyacağız. Gelin birlikte forumu ileri taşıyalım ve güzel bir ortam oluşturalım. Eğer kabul ederseniz forum linkimizhttp://frmland.com/index.php Amacımız yönetim üyelerinden oluşan bir forum oluşturmak değil. Amacımız dostluk ortamı oluşturmak, yararlı paylaşımlar yapmaktır. O yüzden bir süreliğine moderatör alımlarımızı kapattık. Malum rütbe için gelenler olacaktır. Fakat size sadece şunu söyleyebilirim. Bizimle beraber bu yolda yürüyüp, bize destek çıkan herkes hak ettiklerini alacaklardır.
Çok güzel projelerimiz var haziran ayında onları da hayata geçireceğiz ve forumumuz daha da büyüyecek. Forumumuza gelirseniz projelerimizden konuşabiliriz. Fikir verebilirsiniz. Sizide aramızda görmek istiyoruz. Dilerseniz skype adresimi vereyim ekleyin;

erdsung321

dilerseniz de forumdan bana ulaşabilirsiniz

http://frmland.com/index.php

Nick: admin

Ben olmazsam Romeus nickli arkadaşıma da ulaşabilirsiniz.
Smile

İyi günler , hoşça kalın
Smile
Ara
Teşekkür eden:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Eğlenceli İçerik Platformu - OneBuneSune.com seopti 0 27 06-09-2017, Saat: 21:39
Son Yorum: seopti
  Eğlenceli İçerik Platformu - OneBunSune.com seopti 0 28 01-09-2017, Saat: 04:53
Son Yorum: seopti
  Genel blog sitesi - Bloggercan.com nullsix 0 74 16-08-2017, Saat: 01:33
Son Yorum: nullsix
  Tüsiav Verimlilik Platformu Başkanı Kutlu Tamay uyan 0 76 11-08-2017, Saat: 20:07
Son Yorum: uyan
  Bizerba terazinin Türkiye'deki tek distribütörü yesilseo 0 92 07-08-2017, Saat: 19:11
Son Yorum: yesilseo

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi