Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
termal alabalık yağı

Termal Alabalık Yağı
#1
Alabalık, genel olarak beğenerek yediğimiz bir balık çeşidi. Özellikle etli oluşu ve lezzetli beyaz eti ile tam bir fosfor kaynağı. Alabalıklar, temiz, oksijeni bol sularda yüzmeyi tercih ettiği için eti de bu oranda temizdir. Ve iç huzur ile güvenerek yeriz. Tatlı suda yaşayan ve eti lezzetli olan alabalık, fosfor, protein ve omega3 bakımından son derece zengindir. 
Kolesterol Dengesini Ayarlar
mega3 kolesterol dengesini ayarladığı için önemlidir. Omega yağları vücuttaki mikropları temizler ve enfeksiyonlara karşı savunur. Vücudunuz ile ilgili şikâyetleriniz varsa, bu şikâyetler içinde:  boyun ağrınız var ise, bel ağrınız var ise, eklemlerinizde sıkıntı yaşıyor, rahat hareket edemiyorsanız, kas tutulması yaşıyorsanız, sinir sıkışması var ise, romatizma ve eklemlerinizde sıvı kaybı teşhisi konmuş ise korkmayın. Hemen acilen doktorunuz ameliyat dediyse, bir kez daha düşünün. Tabii ki doktorlar doğruyu bilir ve söyler. Sizin daha sağlıklı olmanızı ister. Ancak alternatif olarak termal alabalık yağını düzenli olarak bir süre kullanıp deneyin, sonra karar verin. 
Şikâyetlerinizden Kurtulun
Termal balık yağı sayesinde tüm bu şikâyetlerinizden kurtulabilirsiniz. Fizik tedavi merkezlerinde alabalık yağı en çok kullanılan kürlerdendir. Ve alternatif tıp olarak çok işe yarar. Balık yağı vücudu sıcak tutan bir besindir. Ve termal alabalık yağı, hasarlı bölgeleri tedavi ederken ısıyı da kontrol altına alır. Sizin de bu tarz şikâyetleriniz var ise ve doktorunuz acil ameliyat demişse alternatif olarak değerlendirin. Pişman olamayacaksınız.
http://termalalabalikyagi.org/
Ara
Cevapla
Teşekkür eden:


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Öneri Taraklı Termal osman75 0 94 25-10-2017, Saat: 16:00
Son Yorum: osman75
  Taraklı Termal Otel Çalışmaları Durmak Bilmiyor seopti 0 115 24-10-2017, Saat: 10:56
Son Yorum: seopti
  Taraklı Termal Otel Çalışmaları Durmak Bilmiyor seopti 0 86 24-10-2017, Saat: 10:53
Son Yorum: seopti
  Taraklı Termal Otel Çalışmaları Durmak Bilmiyor seopti 0 86 24-10-2017, Saat: 10:41
Son Yorum: seopti
  Yüksek Omega 3 kalitesi ile Ocean Balık Yağı nullsix 0 127 15-08-2017, Saat: 01:54
Son Yorum: nullsix

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi