Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
çözüldü cpanel giriş sorunu whm

Whm - Cpanel Giriş Sorunu [çözüldü]
Öncelikle herkese Merhabalar.

Bir iki gündür yaşadığım sorundan ve ardından çözümünden size bahsetmek istiyorum.

Geçenlerde whm ye girmem gerekti ve giremediğimi farkettim. "İp adresiniz değiştirildi. Lütfen tekrar deneyin" gibi bir uyarı alıyordum. Sürekli il değiştiren ve otellerde kalan biri olarak, bunun otel sisteminden kaynaklanabileceğini düşündüm. Ama sonra diğer günlerde de aynı sorunu yaşayınca bu işte bir iş var deyip, destek bölümünden konu açtım. Sağolsunlar kontroller vs yapıldı ve sorunsuz giriş yapıldığı belirtildi ama ben hala aynı hatayı alıyordum. Sonra destek ekibi başka bir tarayıcıdan denememi önerdi ve başarılıda oldu. Sorunsuz giriş yapabildim.
Bu arada chrome tarayıcıyla denemelerimi yapıyordum. Sonradan chrome u incelemeye başladım ve giriş yapamamamı sağlayan şeyin bir eklenti olduğunu farkettim.

Eğer "google" ın "chrome" için "veri tasarufu" eklentisini kullanıyorsanız, bu eklenti giriş yapmanızı engelliyor.

Bu eklentiyi kullananlar varsa benim gibi sorun yaşamamaları için bu yazıyı yazdım. Herkese hayırlı günler.
Ara
Teşekkür eden: bilisimist

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yardım İstiyorum Cpanel Eklentileri Php Selector Eklentisi MertBeyoglu 1 974 21-01-2017, Saat: 13:11
Son Yorum: bilisimist
  WHMPAnel giriş hatası kantoglu 1 1,470 19-01-2017, Saat: 18:36
Son Yorum: bilisimist

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi