Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
mersinde yeni bir kolej açılıyor

Mersinde yeni bir Kolej açılıyor
#1
Milli Eğitim Bakanlığı, dershane olarak faaliyetlerini sürdüren kurumlara 2015 eğitim-öğretim sezonu başından itibaren özel okul olma olanağı sağlamıştır. Böylece Erdemli Birey Dershanesi olarak temel lise adı altında dershane deneyimimizi dönüşeceğimiz Koleje  aktararak öğrencilerimize daha yararlı olabileceğimizi düşündük ve Mersin’in En iyi koleji olan  Erdemli Birey Kolejini Açtık.
Artık öğrencimizin hem okul hem de dershaneye gitmesine gerek kalmamıştır. Yılların bize kazandırdığı merkezi sınavlara hazırlık deneyimimizi okul müfredatıyla birleştirerek öğrencilerimizi üniversiteye en donanımlı biçimde yollamayı kendimize hedef seçtik.

Birey Koleji çağdaş yönetim anlayışını benimsemiş ciddiyet ve sorumluluğu sevgi, ilgiyle birleştirmiş seçkin eğitim kadrosuyla hizmet vermeye devam edecektir. Güçlü ve dalında yılların deneyimine sahip bu seçkin eğitim kadromuzla şimdiye kadar binlerce öğrencimizi üniversiteli yapmaktan kıvanç duyuyoruz.
Okulumuzda geleceğe hazırlanan tüm öğrencilerimizin her yıl olduğu gibi, önümüzdeki yılda da üstün başarılara imza atarak Türkiye’nin geleceğinde ayrıcalıklı bir yaşama kavuşacaklarına inanıyoruz. “İkinci eviniz olacak” Özel Erdemli Birey Kolejimiz” yarınlarınızı biçimlendirmeniz için sizinledir. ,
mersin-kolej.jpg
Öğretmen, öğrenci ve veli odaklıyız.    
Mersin Kolej[/url] içerisinde çalışanlarımızı dinleyip anlayacak, onların ihtiyaç ve beklentileri ile tedarikçilerimizin, çalışanlarımızın, paydaşlarımızın ihtiyaç ve beklentilerini dengede tutarak tüm hizmet verdiğimiz tarafları tatmin etmeye çalışacağız.
Liderlik Bizim İçin Önemli!
[url=http://erdemlibirey.com/]Kolej
imizin gelişim planını, hedeflerini ve vizyonunu oluşturup anlatacak ve liderliğimiz sayesinde vizyonumuzu gerçekleştirmek için herkesin davranışlarını yönlendirecek temel değerlere örnek olacağız.
Sürekli gelişim içerisindeyiz.
Her bireyin hizmetlerimizin, süreçlerimizin ve yönetim sistemimizin sürekli olarak verimliliğini ve etkinliğini artırmak için motive olacağı bir ortam yaratacağız.
İnsanlığın ve paylaştığımız gezegenin farkında olarak daha iyi ve daha huzurlu bir dünya yaratmaya yardımcı olan uluslararası zihniyete sahip insanlar yetiştireceğiz.
Mersin’in En İyi Kolejini Daha Yakından Tanımak  İçin https://www.erdemlibirey.com
Ara
Cevapla
Teşekkür eden:


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  En Yeni Ürünler Burada creeper123 0 4 Dün, Saat: 20:10
Son Yorum: creeper123
  Yeni yerler keşfedin creeper123 0 24 10-11-2018, Saat: 11:29
Son Yorum: creeper123
  En yeni şarkı sözleri creeper123 0 38 04-11-2018, Saat: 01:18
Son Yorum: creeper123
  CasinoZu yeni giriş adresi Laplace 0 73 10-10-2018, Saat: 15:58
Son Yorum: Laplace
  Betpapel Giriş Adresi Yeni Laplace 0 63 10-10-2018, Saat: 15:52
Son Yorum: Laplace

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi