Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
mecidiyeköy hurda alımı

Mecidiyeköy Hurda Alımı
#1
Mecidiyeköy Hurda Alımı

Hurda değer yaratmada ve yeni ürünler yapmada kullanılabilir. Geri dönüşüm enerji ve hammadde tasarrufu sağlar, çevre dostudur. Daha az atık ve daha tehlikesiz / zehirsiz atık çıkarılır. Üretici, tüketici ve geri dönüşüm sektörü bir zincirin halkalarıdır. Demir, çelik, bakır, kurşun, kâğıt, plastik, kauçuk, cam gibi maddelerin geri kazanılması ve tekrar kullanılması, tabii kaynaklarımızın tükenmesini önleyeceği gibi ülke ihtiyaçlarını karşılayabilmek için ithal edilen hurda malzemeye ödenen döviz miktarını da azaltacak, kullanılan enerjiden büyük ölçüde tasarruf edilecektir. Hurdacı olarak demir hurdalarınızı toplu olarak değerinde alıyoruz. Demir Hurda alımı en çok geri dönüşüm potansiyeline sahip metaldir.

Demir hurdalarınızı en güvenilir şekilde bizlere verebilir, çevreye katkıda bulunabilirsiniz. Bizler Demir hurdalarınızı tekrardan kullanılabilir hale getirip çevreye ve doğaya katkıda bulunmaktayız. Genel olarak insanlar demir paslı eşyalarını çöpe atarlar bunun yerine onları bize verirseniz hurdalarınızı temizler ve tekrardan günümüzde kullanılacak formata getiriyoruz.

Demir hurdadan demek istediğimiz şey nedir?

Evimizde kullandığımız tencere tava çaydanlık demir bulaşık teli elektrikli süpürgenin demir sopası, dışarıda yıkılmış binalarda bulanan kirişlerin içindeki demirler vs bunların genelini biz geri dönüştürüyoruz tekrar kullanılabilir forma getiriyoruz.

Demir hurdalara neler yapıyoruz?

Demir hurdaları geri dönüştürdükten sonra insanların günlük hayatlarında kullandıkları dekoratif ürünlere inşaat sektörlerindeki ağır demirlere kadar uzanmaktadır. Demir hurdalar geri dönüştürüldüğünde günümüzün büyük bir alanında kullanılmaktadır.

Demir hurda geri dönüşümünde en kaliteli ve çevre dostu firma olmaktan gurur duyuyoruz Babaoğul Hurda ailesi...

Mecidiyeköy Hurda alımı siz değerli müşterilerimize demir hurda alımı ile de hizmet vermekteyiz.

babaogulhurda.com
Ara
Cevapla
Teşekkür eden:


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İkinci El Laptop Alımı yazanadam 0 79 24-11-2017, Saat: 18:41
Son Yorum: yazanadam
  Ankara ikinci el eşya alımı creeper123 0 95 16-11-2017, Saat: 22:31
Son Yorum: creeper123
  Kartal İkinci El Eşya Alımı uyan 0 131 21-09-2017, Saat: 04:00
Son Yorum: uyan
  Personel alımı 2017 nullsix 0 167 22-06-2017, Saat: 17:59
Son Yorum: nullsix
  İstanbul Hurda Alımı uyan 0 458 11-05-2017, Saat: 23:30
Son Yorum: uyan

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi