Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
sakal nasıl çıkar?

Sakal Nasıl Çıkar?
#1
Kadınlar için büyük bir sorun haline gelen istenmeyen tüyler, erkekler için önemli olabilir. Erkeklerin sakalları ergenlik döneminden itibaren özgüven açısından önemli bir detaydır. 
Sakalı çıkmayan erkekler, köse olduklarından şikayet ederek, özgüvenlerinin zedelenmesi söz konusu olabilir. Bu yüzden çeşitli yollar tercih edilir ve başta sakal ekimi olmak üzere, sakal çıkarıcı birçok bitkisel tedavi ve serumlar uygulanabilir. Peki bu ürünlerle sakal nasıl çıkar merak ediyorsanız, kara yılan yağı ve diğer bitkisel içeriklerle üretilen Black Marble kullanabilirsiniz. 
Black Marble Nasıl Kullanılır?
Sakal çıkarmak için badem yağı, sarımsak gibi birçok ürün kullanılır. Erkekler için kullanım kolaylığı ile kısa sürede sonuç alınabilen bu ürün, tamamen doğal malzemelerden oluşuyor. 
Yüzünüze düzenli olarak sürdüğünüz bu ürün sayesinde sakallarınızın kısa sürede çıkmaya başladığını göreceksiniz. Milyonlarca insanın ortak derdi olan sakallar, yüzünüzde belirli alanlarda olmadığında ya da hiç olmadığında gürleşmesi için sakal serumu kullanabilirsiniz. 
Yüzünüz hassastır ve her ürüne verdiğiniz tepki olumlu olmayabilir. Bu nedenle içeriğini bilmediğiniz ürünler kullanmak yerine, daha doğal olan sakal çıkarıcılar tercih edebilirsiniz. 
Saç ve Kaşlara da Sürenler Var
Sağlık Bakanlığı olmayan bu ürünleri saç ve kaşlar için de kullanan birçok insan var ama bu tür bir kullanım zarar verici olabilir. 
Siz de sakallarınız nedeniyle zor zamanla yaşıyorsanız ve aralarında kellik gibi lokal ya da genel bir köselik sorununuz varsa, hemen deneyebilirsiniz.
Ara
Cevapla
Teşekkür eden:


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  KrediGo Nedir Nasıl Kullanılır seopti 0 14 12-08-2017, Saat: 14:03
Son Yorum: seopti
  KrediGo Nedir Nasıl Kullanılır seopti 0 10 12-08-2017, Saat: 11:45
Son Yorum: seopti
  KrediGo Nedir Nasıl Kullanılır seopti 0 12 12-08-2017, Saat: 11:40
Son Yorum: seopti
  KrediGo Nedir Nasıl Kullanılır seopti 0 10 12-08-2017, Saat: 11:30
Son Yorum: seopti
  KrediGo Nedir Nasıl Kullanılır seopti 0 13 12-08-2017, Saat: 11:23
Son Yorum: seopti

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi