Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
domain transferi domain transferini nasıl yaparım ?

Domain Transferi , Domain transferini nasıl yaparım ?
domain transfer etmek istiyorum , nasıl yapabilirim ?
Ara
Teşekkür eden:
(28-12-2016, Saat: 10:16)hosting Adlı Kullanıcıdan Alıntı: domain transfer etmek istiyorum , nasıl yapabilirim ?

Transfer işleminin iki yolu vardır 

1 - iç transfer eğer transfer işlemi bilisimist.net içerisinde gerçekleştirilecekse transfer etmek istediğiniz şahsın mail adresini bilisimist.net üzerinden destek talebi açmanız yeterlidir, 

2 - domain adresinizi farklı firmadan bilisimist.net hesabınıza transfer etmek istiyorsanız bunun için eski firmanızdan EPP kodunu talep etmelisiniz ancak öncelikle transfer kilidini kaldırmanız ve mail adresinizi kontrol ederek güncel bir e-posta hesabınız olduğundan emin olunuz ardından aldığınız EPP kodu ile bilisimist.net üzerinden transfer siparişi oluşturunuz transfer siparişi esnasında EPP kodu alanına EPP kodunuzu giriniz ödeme sonrası transfer işleminiz başlamış olacaktır. 

ÖNEMLİ !  Transfer işleminize başlamadan önce alan adınızın sona ermesine en az 15 gün olması önerilir, transfer işlemleri ortalama 3 - 15 gün arasında değişmektedir, bu işlem alan adının transferine firmanın izin verme süresidir,
Ara
Teşekkür eden:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  2. domain ekleyemiyorum yardım lütfen bkaraman 0 451 11-08-2017, Saat: 21:46
Son Yorum: bkaraman
  Anlatım Domain silinme peryot ve süreçleri human 0 2,452 16-03-2017, Saat: 17:18
Son Yorum: human
  domain onay maili sorunu bkaraman 1 746 14-03-2017, Saat: 19:21
Son Yorum: bilisimist
  Domain Yenileme onurcan 1 719 01-01-2017, Saat: 21:11
Son Yorum: bilisimist

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi