Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
kurusıkı tabanca ve mermi

Kurusıkı Tabanca ve Mermi
#1
Ülkemizde birçok sinema ve dizide, av faaliyetlerinde ya da güvenlik amacıyla kurusıkı silah çeşitleri kullanılmaktadır. Bunlar genelde kurusıkı tabanca olarak tabir edilen ve avcılıkta kullanılan silahlardır. 
Tabanca ve tüfeklerin bu tür çeşitleri, çok zarar vermemektedir. İçinde saçma ve kurşun bulunmayan bu tabancalar, korkutmak ve caydırmak amacıyla kullanılır. Barutla çalışmaktadır. Av yapmayı tercih edenler tarafından çok sık kullanılan bu ürünlerin nerede satıldığını bulmak oldukça zordur. 
Her ürünün gibi bu ürünlerin de sahteleri ve zarar verenleri bulunur. Bu yüzden güvenilir alışverişler için tercih edeceğiniz alışveriş sitesi de güvenilir olmalıdır. 
Kurusıkı Tabanca Nerede Satılır?
Her şeyi internetten satın almayı alışkanlık haline getirenler, avcimarket.net sitesinden alışveriş yaparak kurusıkı tabanca ve tüfek satın alabilirler. Birçok av malzemesine ulaşabileceğiniz sitede, kıyafetten malzemelere kadar birçok seçenek bulabilirsiniz. 
Kurusıkı tabancalar mermi gerektirmeyen ürünler oldukları için barutla çalışırlar. Barutlar sayesinde caydırıcı olan bu tabanca çeşidi, özellikle avcılıkta kullanılır. Bazı güvenlik görevlileri ve bireyler de kurusıkı tabancaları kullanmayı tercih edebilirler. 
Kurusıkı Tabanca Nasıl Alınır?
Kurusıkı tabanca kullanımı için adli sicil kaydı ve en yakın kolluk kuvvetine bildirim şarttır. Aksi halde cezai işlemler söz konusu olabilir. 
İnternet üzerinden bu ürünleri satın almak istediğinizde, birçok fiyat seçeneği arasından sizin için en uygun olanını tercih edebilirsiniz. Ancak bu belgeleri ve bildirimleri de yapmanız gerekmektedir. 
Kurusıkı tabancanın baruta ihtiyacı vardır. Barutla çalışan bu ürün, mermi ya da saçma gerektirmeden çalışmaktadır. 
Merdiven Altı Tabanca Satanlar
Bazı kurusıkı satan yerler seçilirken, fiyat açısından ucuz alternatifleri tercih etmek isteyebilirsiniz. Ancak bu ürünler kaçak ya da sahte olabilir. 
Bu yüzden güvenilir alışveriş imkanlarına sahip olacağınız yerlerden alışverişlerinizi gerçekleştirmeniz uygun olacaktır. Tabanca satışı konusunda güvenilir ve yetkilendirilmiş olan seçenekleri değerlendirmek istediğinizde avcımarket.net sitesinden güvenilir alışveriş yapabilirsiniz. 
Bol çeşit ve model avantajına sahip olmak istediğinizde siteden kredi kartınızla alışveriş yapabilirsiniz. Birçok av ürününe ulaşabileceğiniz Avcı Market, sadece av malzemeleri değil, giyim seçenekleri için de tercih edilmektedir.
Ara
Cevapla
Teşekkür eden:


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi