Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
g belgesi almak artık çok kolay

G Belgesi Almak Artık Çok Kolay
#1
G Belgesi Almak Artık Çok Kolay

G Belgesi, inşaat firmalarının ürettiği bina yapım malzemelerinde kullanılan bir işarettir. Kullanıldığı malzemenin gerekli ve sahip olması gereken standartlarda olduğunu ispatlamaya yarayan bu işaret kullanıldığı ürünlere etiketlerle yapıştırılmaktadır.

G Belgesi Hangi Ürünler İçin Çıkartılır?

Bina yapım malzemelerinde gerekli standartların olup olmadığını ispatlamak için kullanılan G Belgesi genellikle hazır betonların kalitesini ispatlamak için kullanılır. Demir ve çelikten yapılan beton direk, tavan ve tabanlarına döşenen demir çubukların kalitesinin ve standartlarının ispatlanmasında da kullanılan G Belgesi, sahip olduğu firmaların ürettiği hazır beton ve demir çubuk satan firmaların sattığı demir inşaat çubuklarının kalitesi hakkında önemli bilgiler vermektedir.

G Belgesi bu iki sabit ve taşınmaz malzeme dışında birçok sabit malzemenin garantisi mahiyetinde de kullanılmaktadır. Binaların özellikle kaba inşaat olarak bilinen bölümlerinin yapılmasında kullanılan malzemelerin standartlarını belirlemede kullanılan G Belgesi, hazır betan firmaları ve inşaat malzemesi üreterek satan firmaların başvuruları ile alınabilmektedir.

G Belgesi Nasıl Alınır?

G Belgesi’ne konu malzeme veya yapı ürünü üretiyor ve satıyorsanız üretip sattığınız ürünün gerekli standartlara uygun olduğunu ispatlamak için almak istediğiniz belgeyi Özkan Danışmanlık Firması’na başvurarak alabilirsiniz. Özkan Danışmanlık Firması’nın yaptığı işlemleri ve yürüttüğü sertifikasyon programlarını incelemek ve detaylı bilgi almak için gbelgesi.gen.tr adresine giriş yapabilirsiniz. Özkan Danışmanlık bundan sonra sizin adınıza gerekli sertifikaları kısa sürede alabilecek. Uygun sertifika programları ile yapmanız gerekenleri kısa sürede gerçekleştirerek G Belgesi’ne sahip olabilirsiniz.
Ara
Cevapla
Teşekkür eden:


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tüm Önemli Numaralara Ulaşmanın En Kolay Yolu BazKriz 0 11 14-07-2017, Saat: 16:51
Son Yorum: BazKriz
  Acil Servis Yönetimi Kitabı Artık Türkçe BazKriz 0 21 05-07-2017, Saat: 16:30
Son Yorum: BazKriz
  Ustalaşması Zor Oynanması Kolay Bir Oyun seopti 0 55 14-06-2017, Saat: 19:23
Son Yorum: seopti
  Oynanması kolay usatalaşması zor bir oyun. ( Ücretsiz ) Laplace 0 50 13-06-2017, Saat: 14:19
Son Yorum: Laplace
  Kolay Para seopti 0 71 08-06-2017, Saat: 20:01
Son Yorum: seopti

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi