Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
akademi eğitim

Akademi Eğitim
#1
Akademi Eğitim bankacılık ve finans konuları ile ilgili olarak güncel eğitim ve kitap desteği bulabileceğiniz bir mecra.

Firmanın web sitesinde spk eğitimleri, spf eğitimleri, kgk eğitimleri ve sınavları,banka sınavları, görevde yükselme sınavları hazırlık konularında kitaplar bulabilirsiniz. Ayrıca akademi eğitim tarafından yayınlanmış başkaca kültür kitapları da firma web sayfasından temin edilebilir.

Akademi Eğitim'de profesyonel mükemmellik sağlayarak en iyiyi sunma gayretinde, hizmet sunarken, belirtilen ihtiyaçları gözönüne almanın yanında, müşterileri her açıdan değerlendirerek yönlendiren, müşterilerin kalıcı sonuçlar elde etmesinine odaklanan hizmet anlkayışı ile çalışan bir ekip ile karşılaşıyorsunuz.

Akademi Eğitim yayınlarını online mağaza dışında almak isterseniz Türkiye'nin pek çok ilinde kitapları, kitabevi ve kırtasiyelerden temin edebilirsiniz. Akademi Eğitim yayınlarının satışını gerçekleştiren mağaza listesine akademiegitim.com.tr web sayfasından ulaşabilirsiniz.

Akademi Eğitim web sayfasından da inceleyebileceğiniz üzere, katılımcıların hem iş hem de özel hayatlarında rahatlık sağlayacak olan becerileri kazandırmaya ve geliştirmeye yardımcı olunması, rekabet ortamında kendilerini rahatça ifade edebilmeleri, çalışanların daha mutlu ve verimli olmaları odaklı özel eğitim programları da uygulanmaktadır.

http://www.akademiegitim.com.tr
Ara
Cevapla
Teşekkür eden:


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tümay Eğitim Kurumları Her Yıl Türkiye Derecesi Çıkartıyor nullsix 0 17 09-07-2017, Saat: 02:11
Son Yorum: nullsix
  Binlerce eğitim kurumunun ilanlarına bu siteden ulaşabilirsiniz nullsix 0 42 15-06-2017, Saat: 20:33
Son Yorum: nullsix
  İstihdam Teşviği ve Uzaktan Eğitim Desteği BazKriz 0 48 08-06-2017, Saat: 17:18
Son Yorum: BazKriz
  Eğitim - Öğrenci Koçluğu BazKriz 0 96 04-05-2017, Saat: 13:47
Son Yorum: BazKriz
  Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı BazKriz 0 144 01-05-2017, Saat: 17:05
Son Yorum: BazKriz

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi