Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
bolu cadde avm cadde avm bolu avm

Bolu Cadde Avm, Cadde Avm, Bolu Avm
#1
logo.svg

Bolu Cadde AVM
Bolu merkezde yer alan Bolu Cadde avm alışveriş mağazaları, sinema, eğlence alanları ve yemek bölümleri ile güzel vakit geçirmek isteyenlerin adresi olarak hizmet vermektedir. Merkezi konumu sayesinde ulaşım sorunu olmadan kolayca ulaşım sağlanacak olan AVM içerisinde farklı markaların kıyafet, beyaz eşya, mobilya, elektronik ürün satışı yaptığı mağazalar yer almaktadır. Bolu da ihtiyaç duyulan her ürün seçeneğinin yer aldığı merkez içerisinde talepleri karşılayacak kapasite ile çalışma yapılmaktadır. 
Alışveriş merkezi burada yaşayan veya çevre illerde bulunan halkın eğlence, yemek, alışveriş ve sosyal hayatı bir arada bulabileceği bir potansiyele sahip olarak hizmet vermektedir. Geniş alanı sayesinde cadde avm hafta içi ve hafta sonu keyifli zaman geçirmek isteyenlerim mekanı olmaktadır. 200 yılında açılmış olan alışveriş merkezi 2014 yılında el değiştirdiği gibi adı da değişmiştir. Bolu da ilk ve tek büyük alışveriş merkezi olarak buradaki talebi karşılamak adına görkemli bir yapı ile hizmetlerini sürdürecektir. 

Bolu’nun Nabzının Attığı Yer
Geniş alanı ile çok sayıda alışveriş mağazasının yanı sıra eğlence alanları, restoranları, cafeleri ve sinema salonu gibi farklı seçeneklerin yer aldığı Bolu avm bölgede dikkat çeken yerler arasında bulunmaktadır. Yenilen merkez özellikle çok çeşitli seçenekleri ile insanların gün içinde eğlenmek ve sosyal zaman geçirmesinin yanı sıra ihtiyaçlarını da karşılamasına imkan sağlayan bir alan olarak tercih edilmektedir.
Ara
Cevapla
Teşekkür eden:


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi