Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
estetik ameliyatı

Estetik ameliyatı
#1
Estetik

KARIN GERME

Karın germe işlemini uygulatmak isteyenler özellikle formunu kaybetmiş karınlardan sıkılanlardır. Karın duvarının şekillendirilmesiyle bu soruna kolaylıkla çözüm bulunabilir. Doğum sonrası oluşabilecek kötü görüntülerden dolayı sıklıkla tercih edilen bir uygulamadır. Sadece kadınlar değil erkekler de bu ameliyatı tercih edebilmektedir. Farklı nedenlerden dolayı karın sarkmaya başlar. Aynı zamanda bel bölgesinde oluşan yağlar sarkmayı tetikler ve diyet yoluyla kilo vermek bile bu duruma çare olmayabilir. Tabii ki öncesinde önlemler alınabilir. Çatlakların oluşmasını önlemek için nemlendiriciler kullanılabilir. Ancak çatlağın tamamen giderilmesi derinin tekrardan pürüzsüz hale getirilmesi pek mümkün değildir.

BURUN ESTETİĞİ

Bu uygulama genellikle sağlık sorunlarının dışında tercih edilir. Burun görüntümüz için çok fazla önem taşımaktadır. Belki de en önemli faktörlerden biridir. Bu yüzden burun yapısından memnun olmayanların en çok tercih ettiği işlem budur. Burun estetiği burunda bulunan kemik ve kıkırdağını şekillendirmeyle uygulanır. Burun yapısı yüz ile uyumlu olmalıdır. Sadece küçük bir ayrıntı bile estetiğe kadar yönlendirebilir insanları. Bu şekilde insanların aynaya baktığında hoş bir görüntüyle karşılanmaları sağlanır.

GÖĞÜS BÜYÜTME

Göğüs büyütme işlemi genellikle kadınların veya eşlerinin büyüklük konusunda memnun olmadıkları konusunda uygulanır. Kilo kaybı ile birlikte oluşan küçülmeden dolayı kadınlarda oluşan görüntüden dolayı memnuniyetsizlik oluşabilir. Bu durumda ameliyat sonucunda istenilen büyüklüğe ulaşılabilir. Ameliyattan önce istenilen büyüklük meme dokusu gibi özellikler göz önüne alınarak bir planlama yapılır. Bu ameliyatlarda önemli olan hastanın güvenliğidir.
Ara
Cevapla
Teşekkür eden:


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Estetik Operasyonlarında Bir Numaralı Tercihim iremayaydin 0 10 17-11-2017, Saat: 12:46
Son Yorum: iremayaydin
  Estetik Cerrahi İle Kusurlarınızı Örtün BazKriz 0 22 12-10-2017, Saat: 17:24
Son Yorum: BazKriz
  Profesyonel Estetik BazKriz 0 19 12-10-2017, Saat: 17:07
Son Yorum: BazKriz
  Burun Estetiği Ameliyatı BazKriz 0 59 25-08-2017, Saat: 16:04
Son Yorum: BazKriz
  Bel Fıtığı Ameliyatı Olacaklar iremayaydin 0 99 11-08-2017, Saat: 11:40
Son Yorum: iremayaydin

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi